IMG
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality organizace > 22. ročník Benefičního plesu školy

22. ročník Benefičního plesu školyDatum konání:
15.3.2024

 

Vážení přátelé.

Co nejsrdečněji Vás zveme na již 22. ročník Benefičního plesu pořádaného Základní školou speciální a Mateřskou školou speciální v Novém Jičíně ve spolupráci s obecně prospěšnou společností DĚCKO. 

Finanční prostředky, získané jako výtěžek plesu, jsou využívány především na nákup speciálních didaktických a kompenzačních pomůcek, výukového materiálu a k dofinancování některých alternativních výukových programů pro děti a žáky s těžším zdravotním postižením.

Alternativní výukové programy podporují další rozvoj dětí, zmírňují zátěž pečujících rodin a stávají se pro děti smysluplnou součástí výuky i trávení volného času. Proto jsme rádi, když jsou součástí výuky v maximální možné míře. Jedná se například o hipoterapii, canisterapii, muzikoterapii, arteterapii, pobyty v přírodě a na farmě apod. 

Rádi bychom Vás také požádali o případnou podporu formou poskytnutí daru do plesové tomboly.

 

Děkujeme Vám

 

Mgr. David Ježek, ředitel školy