S naší třídou jsme se vydali na výlet do okolí hradu Starý Jičín. Několik týdnů jsme pilně nacvičovali vystoupení na školní Zahradní slavnost, které se nám velmi povedlo, a tak jsme si zasloužili malou odměnu.
Na výlet jsme se vydali autobusem, což máme vždy moc rádi. Procvičili jsme si také nákup jízdenek a další dovednosti spojené s cestováním veřejnou dopravou.
Pod hradem Starý Jičín vede krásná okružní cesta, po které jsme se vydali i my. Během procházky jsme trénovali různé sociální a sebeobslužné dovednosti. Na lavičce s krásným výhledem do okolní přírody jsme si dopřáli svačinu a poté se vydali zpět do školy.
Počasí nám přálo, výlet se vydařil a díky oblíbené jízdě autobusem jsme si celý den opravdu užili.