FANTAZII VELKOU MÁM,
FIXY K TOMU POUŽÍVÁM,
STAVBY Z KOSTEK POTOM STAVÍM,
VESELE SE PŘITOM BAVÍM.
Dne 4. 5. 2026 naše škola ožila Vernisáží obrázků a výtvorů z různých druhů stavebnic žáka Dominika Šnercha.
Dominik nám představil svůj fantazijní svět, který přenáší pomocí fixů na papír. V jeho tvorbě převažují kresby zvířat, jako např. krab, rak, slepice, housenka, ale také meče, jeřáb a snový Avatar.
Stavebnice z plastových dílků „Seko“ se pod rukama Dominika přeměňuje na kreativní díla inspirovaná tematickými hodinami ve škole – Svět zvířat, Dopravní prostředky, Den Země.
Nechyběl ani hudební doprovod na kytaru, bohaté občerstvení a autentické představování umělecké tvorby.
Vernisáž byla pro celou školu vítaným a příjemným zpestřením.
Výstavu je možné shlédnout do konce školního roku ve vestibulu školy.