V pondělí dne 25.5.2026 vyrazilo 7 žáků s pedagogy ze tříd III. a VI. na výlet do Oder na dopravní hřiště. Po zapůjčení 2 elektromobilů a 3 koloběžek si všichni vyzkoušeli ovládání i řízení, což nebylo vždy jednoduché, ale vše jsme zvládli skvěle. Někteří žáci si vyzkoušeli také jízdu na koloběžce a snažili se rozpoznat některé značky a semafor. Počasí nám přálo, výlet se obešel bez zranění, užili jsme si všichni spoustu legrace. B. Baršová